چهار دلیل برای خرید چراغ‌ سنگ نمک

چهار دلیل برای خرید چراغ‌ سنگ نمک

دفعه بعدی که خواستید یک چراغ برای کنار تخت‌تان بخرید، چرا چراغ سنگ نمک را امتحان نکنید؟

برای خرید سنگ نمک دلایلی مختلفی را برشمرده‌اند اما بیابید بدبینانه نگاه کنیم و به حداقل چهار دلیل بسنده کنیم.

خواص مختلف

شاید به عقیده بسیاری، خواص این چراغ‌ها نادرست باشد، که این‌طور نیست، با این حال، هواداران آن هم کم نیستند. از طرفی با توجه به هزینه مناسب این چراغ‌ها نیاز به سرمایه‌گذاری زیادی هم برای امتحان این موضوع نیست.

پس از خرید این محصول احتمالاً شما اولین نفری نخواهید بود که از تأثیر آن سخن خواهید گفت. شاید همه این‌ها تلقین باشد، که این‌طور نیست، اما مگر تلقین و دارونماها مزایای خاص خود را ندارد؟

از زمانی که از خواب بیدار می‌شویم تا زمانی که دوباره به رختخواب بازمی‌گردیم در محاصره لوازم الکترونیکی قرار داریم. تمام این وسایل تولیدکننده یون‌های مثبتی هستند که سنگ‌های نمک می‌توانند آن‌ها را خنثی کنند. این یک واقعیت انکارناپذیر است. اگر صرف هزینه‌ای اندک درصدی هم امکان کاهش استرس‌های محیطی را فراهم کند، نباید از آن چشم‌پوشی کرد.

ظاهر زیبا

چراغ‌های سنگ نمک دکوراتیوهای فوق‌العاده زیبایی هستند. وجود آن‌ها در خانه و محل کار حداقل نمادی از طبیعت زنده در پیرامون ما هستند. چند چراغ سنگ نمک کافی است تا فضای بی‌روح را به یک زندگی سرشار از نور و امید تبدیل کند.

چراغ‌های سنگ نمک برای تمام دکوراسیون‌ها مناسب هستند، می‌توان آن‌ها را در فضایی مدرن قرار داد یا با وسایلی از جنس و حال سنتی ترکیب کرد. اگر این چراغ‌ها به تنفس و سرحالی شما کمک کند، فوق‌العاده خواهد بود اما اگر به چنین مواردی هم اعتقاد ندارید، حداقل از وجود یک چراغ زیبا بهره‌مند شده‌اید.

چراغ‌های ایده‌آل برای استفاده در بعدازظهرها

ثابت شده است افرادی که در ساعات منتهی به آخر شب از نورهای آبی کمتری استفاده می‌کنند، خواب راحت‌تری دارند. نور آفتاب مانند چراغ‌های سنگ نمک ریتم خواب شما را حفظ  و در کنار از بسیاری از مشکلات خواب جلوگیری می‌کنند.

چراغ‌هایی را که مانع خواب همراه با آرامش شما می‌شوند را خاموش کنید و تنها یکی دو شب از چراغ‌های سنگ نمک استفاده کنید تا از نور جادویی آن بهره‌مند شوید و البته این موضوع چیزی نیست که بتوان به‌راحتی آن را رد کرد.

حس خوب تماشای زیبایی‌ها

نگاه کردن به زیبایی به گواه آزمایش‌ها و تحقیقات علمی، مزایای زیادی دارد. تماشای زیبایی‌ها باعث آرامش می‌شود. تحقیقات علمی نشان می‌دهد نگاه به یک شیء جذاب می‌تواند باعث تحریک بخش حرکتی مخچه شود، بخشی که مسئول حرکات دست است. پس می‌توان به‌راحتی مدعی شد که هر چیز زیبایی به معنای واقعی کلمه ما را به حرکت وامی‌دارد.

اگرچه بسیاری از افراد چراغ‌های سنگ نمک را به خاطر مزایایی مختلف آن به‌خصوص توانایی آن در کنترل امواج الکترونیکی تهیه می‌کنند اما آن‌هایی که شاید به هر دلیل به آنچه نمی‌بینند اعتقادی ندارند، زیبایی‌ها و نور خیره‌کننده این چراغ‌ها را نمی‌توانند انکار کنند.

 

به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *